Круглий стіл з поліцією
Команда Агенція Сталого Розвитку АСТАР провела заключний 3-й круглий стіл, який стосувався наявних результатів реформи дільничих офіцерів поліції на місцях. Участь у заході взяли представники як Хмельницької так і Тернопільської областей, представники місцевого самоврядування ОТГ, Національної поліції України, різних громадських організацій.
